Gelin buketleri

Gelin Buketleri

Gelin buketleri, kadınların hayatının en romantik “evet” yanıtından sonra başlayan tatlı düğün telâşında, gelinlikle birlikte seçilen en önemli aksesuarları arasında yer alıyor. Düğününüzün teması, gelinliğinizin modeli, aksesuarlarınız, saçınız ve makyajınızı göz önüne alarak seçtiğiniz zarif bir el çiçeği, görünümünüzü kusursuz bir şekilde tamamlamanıza katkı sağlıyor. Nikâhta ve düğünde konuklarınız üzerinde çarpıcı bir etki yaratıp, yıllarca keyifle bakacağınız fotoğraflarınızda zarafetinize eşlik eden buketler, aynı zamanda en özel gününüze şahitlik ediyor. Çiçekli Hediye’nin her tarz, mekân ve temaya uygun olarak tasarladığı zengin çeşitlilikteki gelin buketi seçeneklerinden dilediğinizi hemen sipariş vererek yalnız nikah defterine değil, o özel güne de imzanızı atabilirsiniz.

Sıra Dışı En Şık Gelin Buketleri

En mutlu gününüzde tarzınızı ve ışığınızı yansıtan gelin buketi seçiminiz için öncelikle canlı ve yapay çiçekler arasında karar vermek gerekiyor. Kır düğünlerinde özellikle canlı çiçeklerden oluşan demetler tercih edilirken, salon düğünlerinde kuru ve yapay çiçekler öne çıkıyor. Kutlamalar boyunca hiç bozulmadan mutluluğunuza eşlik eden yapma çiçekleri hatıra olarak uzun süre saklamak, hatta evinizin dekorasyonunda aksesuar olarak kullanmak da mümkün. Ayrıca kesme çiçekler gibi belli bir mevsime bağlı kalmadan yılın her gününde arzu ettiğiniz çiçekleri bulabilirsiniz. Çiçekli Hediye’de yılın her mevsiminde güller, karanfiller, zambak ve laleler, cipsolarla aydınlatılıp, beyaz garnitürlerle süsleniyor. Krem pamuk otlarıyla hacim kazandırılarak göz alıcı formlarıyla gelin zarafeti ve şıklığının en büyük destekçisi oluyor. Üstelik nem, su, parfüm ve kimyasallardan koruduğunuzda iki yıl boyunca ilk günkü güzelliğiyle muhafaza edebilirsiniz.

Gelin Buketleri Mutlu Gelinler

El çiçeğinizin modeli ve hâkim renkleri gelinliğinizle uyumlu olduğunda zarif bir uyum yakalanıyor. Gelinliğinizin üzerinde bulunan taş, dantel, boncuk detayları da çiçekle uyumda önem kazanıyor. Klasik sevenler için güller ilk sırada yer alıyor. Saflık ve temizliği vurgulamak isteyenler için beyaz güller, havadaki romantik dokuya renk katmak isteyenler için kırmızı güller öncelik kazanıyor. Kraliyet, balo ya da prenses modeli gelinliklerle büyük buketler göz doldururken, sade balık modeli kesimlerde daha küçük modeller kullanmak oranlı görünüm sağlıyor. Dinginliği sevenler için tek tip çiçek buketi, dikkat çekmeyi arzu edenler içinse gösterişli kolaj tasarımlar beğeni topluyor. Çiçekli Hediye gelin buketleri sınırsız renk, boyut ve model seçeneği ile göz dolduruyor.

Gelin Buketi Seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Kutlamalara sahne olacak mekânın en güzel detayları olan düğün çiçekleri, onlara uygun seçilen el çiçekleri ile günün temasını kuvvetlendiriyor. Tamamen kontrast bir seçim ise farklı, sıra dışı ve dikkat çekici etki yakalayabiliyor. Bununla birlikte gelin el buketinizi damat yaka çiçeği ile uyumlu almak en iyi seçeneklerden biri. Gelin çiçeğinin küçük bir benzeri ya da buket içinden tek bir çiçeği damat yakasında kullanabilirsiniz. El çiçeği, damat yaka çiçeği ve gelin tacını üçlü olarak takım yapmak da sıklıkla tercih ediliyor. Çiçekli Hediye’nin eşsiz güzellikteki gelin buketleri ile düğünlerinizden önce nişan törenlerinizi de unutulmaz kılabilirsiniz. Nişan tuvaletiniz, aksesuarlarınız, saçınız ve makyajınızı göz önüne alarak seçeceğiniz şık bir el buketi ile kusursuz görünüm yakalamanız çok kolay.

En Unutulmaz Anların Şahidi Gelin Buketleri Çiçekli Hediye’de

Hayatınızın en özel ve anlamlı günlerinden biri olan düğününüzde göz kamaştırmak için gelinlik, takı, dekorasyon seçimi kadar el çiçeği seçiminiz de önem taşıyor. Tüm bunlar arasında yakalayacağınız uyum, denge ve bütünlük, ölümsüz aşkınızın ve sonsuz mutluluğunuzun göstergesi oluyor. İster klasik, ister modern bir gelin olun, gün boyu elinizden bırakmayacağınız çiçeğiniz zarif silüetinize romantik bir vurgu yapıyor. Eşsiz görünümleri ile düğün esnasında ve nikah fotoğraflarında kusursuz stilinizi yansıtmanıza yardım eden en güzel gelin buketleri Çiçekli Hediye‘de beğeninize sunuluyor. En özel anlarınıza şahitlik edecek en şık gelin buketi siparişinizi hemen vererek geniş dağıtım ağı, uygun fiyat ve hızlı teslimat ayrıcalıklarından bugün yararlanabilirsiniz.