Sevgiliye güzel sözler

Sevgiliye Güzel Sözler
Sevgiliye Uzun Güzel Sözler

⏩ Konu sevgiliniz ve ona karşı olan hisleriniz olunca, bazen söylemek istediklerinizi daha uzun cümlelerle anlatma ihtiyacı hissedersiniz. O an ki hissetiklerinizi tam olarak ifade etmek için birkaç cümleden daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuzda aşağıda listelediğimiz sevgiliye söylenebilecek uzun sözler önerilerimize bir göz atmanızı öneririz;

⏩ Senden önce kendimi kaybolmuş gibi hissediyordum. Her yer karanlıktı ve bir daha asla güneş doğmayacaktı sanki içimde. Sonra sen geldin ve beni saklandığım o karanlık kuyudan çıkardın. Bana yeniden sevmeyi daha da önemlisi tekrardan güvenebilmeyi öğrettin. O kadar sıkı sarıldın ki bana, sanki yıllarca kaldık öyle. Ellerimi tuttuğun o ilk günden beri kalbim yalnızca senin için atıyor sevgilim.

⏩ Her sabah, seni severek yeni güne başlamanın verdiği mutluluk tarif edilemez sevgilim. Sanki yeni doğmuş bir bebek gibi hayata en başından başladım. Senden öncesi öylesine eksik ve manasız ki. Sensiz geçen senelerin acısını çıkarırcasına gözlerine dalıp, saatlerce güzel bir manzarayı izler gibi seyretmek istiyorum güzel yüzünü.

⏩ Sen benim kutup yıldızım gibisin. Ne zaman yolumu şaşırsam gökyüzüne bakıp da yönümü bulur gibi kalbimdeki sana bakarak doğru yola gidiyorum. Ne zaman kötü bir düşünce gelse aklıma hemen seni düşünüyorum. Birlikte geçireceğimiz o güzel hayatı, yenilerini ekleyeceğimiz eşsiz anılarımızı. Hayatımda olduğun sürece asla kaybolmayacağımı bilmek çok güzel bir his sevgilim.

⏩ Eskiden şiirler manasız gelirdi. Yağmur canımı sıkar, yeni doğan gün bir anlam ifade etmezdi. Şimdi senin varlığın başlı başına bir şiir, aşkın şair etti beni. Yağmurda seninle dans etmek, her yeni sabaha seninle uyanmak istiyorum sevgilim. Kalbinden daha konforlu hiçbir yerde bulunmamıştım bugüne kadar.

⏩ ‘’Aşkın olduğu yеrdе yaşam da vardır.” diyor Mahatma Gandhi. Senden önce ben yaşamıyormuşum meğer. Ne aldığım nefesin kıymeti varmış ne de yemeğimin tadı tuzu. Seninle birlikte yeniden doğdum, meğer hayat denilen şey çenendeki o mahcup gamzeymiş.

Romantik ve Özel >> Sevgiliye hediye

Sevgiliye Güzel Sözler (Kısa)
Gönül ilişkisi de olsa kısa ve öz ifadeleri tercih edenlerdenseniz ve düşüncelerinizi ifade ederken, belki bir parça da karşınızdaki insanı söylediklerinizin anlamının derinliğiyle düşündürmek istediğinizde, kısa ve anlamlı sevgiliye güzel sözler önerilerimize göz atabilirsiniz;

⏩ Dünyaya bin kez daha gelecek olsam, bin kez daha arar, bulur, severim seni.

⏩ Eğer mutluluğun bir kokusu olsaydı, bu senin kokun olurdu.

⏩ Daha gözlerimi kapattığımda özlüyorum seni, uzun gecelere nasıl dayanayım?

⏩ Sen yokken sanki koca sokağın ortasında yapayalnız kalmış bir çocuk gibiyim. Ellerin ellerimden bir an bile ayrılmasın istiyorum.

⏩ Ne çiçekler, ne gökyüzü, ne denizler ne de ağaçlar… Yeryüzünde senin gülüşünden daha güzeline rastlamadım…

⏩ Birlikte olmanın ne kadar zor olduğu umurumda bile değil, hiçbir şey seninle ayrı olmaktan daha kötü olamaz sevgilim.

⏩ Tüm güzellikleri toplamışsın sanki etrafına. Bir gülümsemenle yaz geliyor memleketimin dört bir yanına.

Çok Satanlar >> Anlamlı Sevgililer Günü Hediyeleri

⏩ Sevgilime olan sevgimi hissettirecek bir güzel söze ihtiyacım var. Cahit Zarifoğlu şiirleri tonunda bir güzel söz yazar mısın?

Seni sevdikçe sevmekten usanmam,
Cahit Zarifoğlu gibi aşkın içindeyim,
Sonsuzluğa dek sana mecburum,
Sonsuzluğa dek seni seviyorum.

⏩ Sevgilime aldığım yıldız kolye hediyesini daha anlamlı hale getirecek bir sevgi sözü yazar mısın?

Seni sevdim ki yıldızlarının parlaklığını kolyende taşıyabileyim, seni sevdim ki gözyaşlarımın ışıltısını yüzünde görebilmeyi hayal edebileyim, seni sevdim ki yanımda olmanın güvenini her an hissedebileyim, seni sevdim ki gerçek aşkın ne olduğunu bilebileyim.

⏩ Hayatımın anlamı olan sevgilimle dün ilk defa uzun bir kavga ettik. Bugün gönlünü almak ve özür dilemek için bir hediye aldım. Onu ne kadar çok sevdiğimi anlatan kısa bir not yazar mısın?

Sevgili [Onun Adı],
Dün gece yaşadığımız tartışma beni gerçekten üzdü. Seni kırdığım ve hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm. Seni sevdiğimi ve senin hayatımın anlamı olduğunu asla unutmadım. Sen benim için her şeyimsin ve seni kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalmak beni gerçekten dehşete düşürüyor.
Bugün sana aldığım hediye ile sadece seni mutlu etmek ve seninle aramızdaki kırık kalpleri tamir etmek istedim. Sana vermek istediğim hediyeden daha değerli olan şey, senin sevgin ve güvenin. Seni sevdiğim kadar sevgini kazanmayı da istiyorum. Senden özür dilemek istiyorum, seni kırdığım için gerçekten pişmanım.
Seni sevdiğimi anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor. Sen benim hayatıma anlam katıyorsun ve seni sevmek benim en büyük mutluluğum. Seni seviyorum ve asla kaybetmek istemiyorum.

⏩ Aşk, iki kişinin birbirine bakması değil, iki kişinin birlikte aynı yöne bakmasıdır.” sözüne benzer bir sevgi sözü yazar mısın?

Gerçek aşk, sadece birbirine bakmakla değil, birlikte aynı yöne bakabilmekle ortaya çıkar. Seninle, hayallerimizi, hedeflerimizi ve yaşamımızın her anını paylaşmak; aynı hedefe doğru yürümek benim en büyük hayalimdir. Birlikte olduğumuz her an, seninle birlikte aynı yöne baktığımızı hatırlatır bana ve bu da beni sonsuz mutlu eder. Sen benim hayatımın yönünü değiştiren en güzel sürprizsin. Seninle aynı yöne bakmak, seni sevmek ve seninle birlikte yürümek benim için en büyük mutluluk.

⏩ Sevgilime en sevdiği çiçekleri aldım. Kart notuna ekleyebileceğim bir mesaj yazar mısın?

Sevgilim,
Bu çiçekler senin güzelliğin, neşen ve sevgin kadar güzel. Sana olan sevgimi, seninle birlikte geçirdiğimiz anıları ve senin hayatıma kattığın güzellikleri ifade etmek için ne kadar kelime seçsem az kalır. Seni seviyorum ve seninle birlikte olduğum için çok şanslı hissediyorum. Her zaman senin yanında olacağım ve seni seveceğim. İlk andan itibaren kalbimde seni taşıdım ve seni sevmeye devam edeceğim.
Seni seviyorum.

⏩ Sevgilim zor bir gün geçiriyor. Onu motive eden bir kısa mesaj yazabilir misin?

Sana güçlü olman için gereken tüm gücü ve motivasyonu gönderiyorum. Zorluklar seni güçlendirir ve sen bugün bu zorluğun üstesinden geleceksin. Seni seviyorum ve yanındayım.

⏩ Hayatımda en değer verdiğim kişi, sevgilim. Ona benim için ne kadar değerli olduğunu anlatan güzel bir söz yazabilir misin?

Sana olan sevgim o kadar büyük ki, seni hayatımdaki en değerli varlık olarak görüyorum. Sen benim sadece sevgilim değil, aynı zamanda en iyi arkadaşım, güvenebileceğim bir limanve paylaştığım her şeyin anlamını artıran özel birisin. Seninle her şey çok daha güzel, daha anlamlı ve daha keyifli oluyor. Benim hayatıma getirdiğin anlam, benim için çok önemli. Sana olan sevgim sonsuz. Seni her zaman hayatımdaki en değerli kişi olarak göreceğim.

⏩ Sevgilimin yüzünü güldürecek, romantik ve içten, kısa bir not mesaj yazar mısın?”

Seni sevmenin en güzel yanı, seninle geçen her anın özel hissettirmesi. Kalbimde hissettiğim bu sıcaklık ve mutluluğu tarif edemem. Sen benim hayatımdaki en özel kişi olduğun için kendimi şanslı hissediyorum. Seni seviyorum sevgilim, her zaman ve sonsuza kadar!

⏩ Aşkı, romantizmi ve sonsuz sevgiyi anlatan bir kısa mesaj ile sevgilimi mutlu etmek istiyorum.

Seninle aşk, romantizm ve sonsuz sevgi dolu bir hayat yaşıyorum. Seninle olmak, kendimi her zaman özel hissettiriyor ve senin sevginle her şey daha güzel bir hal alıyor. Kalbim senin adınla atıyor. Seni ne kadar çok sevdiğimi tarif edemem. Sen benim hayatımın anlamı, seninle birlikte her şey daha güzel ve özel oluyor. Seni seviyorum sevgilim, her zaman ve sonsuza kadar!

⏩ Uzun zamandır jestlerle şımartamadığım eşime güzel bir mesaj yazar mısın?

Sen benim hayatımda en değerli hazinem. Sana ne kadar şanslı olduğumu her zaman hatırlıyorum ve sana olan sevgimi hiçbir zaman kaybetmiyorum.
Seni düşündükçe içimde bir sıcaklık hissediyorum ve bu his beni her zaman mutlu ediyor. Sen benim için hayatta en önemli şeysin ve seni her zaman seveceğim.
Sana olan sevgim asla tükenmeyecek. Seni her zaman şımartmak ve mutlu etmek için elimden geleni yapacağım. Sana olan aşkımın her geçen gün daha da büyümesine izin vereceğim.
Seninle birlikte olduğum her an özel ve eşsiz. Sana ne kadar çok değer verdiğimi biliyorsun, ancak ben yine de sana sık sık hatırlatmak istiyorum. Sen benim için her şeyimsin.
Seni sevmenin verdiği his beni her zaman mutlu ediyor. Sana olan aşkım hiçbir zaman azalmayacak ve seni her zaman şımartmak istiyorum. Sen benim dünyamın en güzel şeyisin.
Umarım bu örnekler size yardımcı olur ve sevgilinizin yüzünde bir gülümseme oluşturur.

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler
Erkek sevgiliye güzel sevgi sözleri temalı paylaşımlardan derlediğimiz listemize aşağıda göz atabilirsiniz;
⏩ Gün gelir de yanında olamazsam eğer, her yağmur yağdığında çık dışarı ve ellerini iki yana aç. Ellerine dokunan her yağmur tanesinde beni hisset. Çünkü ben de aynı anda yağmur damlalarında hissedeceğim seni.

⏩ Hayatım boyunca birlikte bir hayat süreceğim o kişiyi aradım ama bulamadım. Benim bulduğum çok daha kıymetlisiydi. Asla onsuz bir hayat sürdüremeyeceğim kişiyi buldum.

⏩ Çölün yağmura, bir çocuğun annesine, ayın güneşe olan özlemi gibi özledim seni. Kendinden emin ve en temiz hislerle…

⏩ Seninleyken kendimi dünyanın en iyi insanı gibi hissediyorum. Nasıl bir iyilik yaptım, ne yaptım da seni verdi hayat bana? Hediye gibisin sevgilim, iyi ki varsın.

⏩ Gözlerinin içine baktığımda ne dert kalıyor ne de tasa. Bunca sene seni sevmeyi beklemiş sanki kalbim. Sabrımın hediyesi gibi geldin, hoş geldin sevgilim.

⏩ Hangi buluş benim seni bulmamdan daha önemli olabilir? Öyle bir çıktın ki karşıma, her bakışta yeniden aşık oluyorum sana.

Sevgiliye Güzel Sözler
Sevgiliniz için özel olan bir gün; tanışma yıl dönümünüz, Sevgililer Günü veya doğum günü.. nasıl geçireceğinizi planladınız. Hediyeniz de hazır. Eksik olan ne kaldı peki?

Romantik ve etkileyici güzel sözlerden oluşan bir kart mesajı sizce de son rötuş için güzel bir tercih olmaz mıydı?

Adına en fazla şarkılar, şiirler yazılan ve günlük hayatta da en fazla kullandığımız kelimelerden biri “sevgi” veya sevmektir. Sözlüklerde tanımı birine karşı ilgi, bağlılık göstermemizi sağlayan içsel duygu (sevme duygusu) olarak geçer. Somut bir yaşantı mı yoksa soyut bir hissiyat mı olduğu konusunda tam karar veremesek de, güzel bir hissiyat olduğu konusunda sanırım herkes hemfikirdir. Annenin çocuğuna karşı olan içgüdüsel sevgisi veya doğal ilişkiler sayesinde oluşan sevgiden farklı olarak, kör sevgi olarak tanımlayabileceğimiz “aşk”, sevmek kavramının aşırılığına karşılık geliyor.

Aşık olduğumuz insanla sevgimizi paylaşmak, ona güzel sözler söylemek için engellemez bir istek duyuyoruz. Bazen bu kör sevgi duygusu bizi o kadar içselleştiriyor ki, sıradan sözlerle sevgimizi yeterince ifade edemeyeceğimizi düşünüyoruz. Sizi bu stresten kurtarıp, ilham olacak sevgiliye güzel sözleri bu yazımızda listeledik.

Sevgiliye en güzel sözler listemizdeki; birbirinden özel, romantik ve anlamlı sözlere aşağıdan göz atabilirsiniz;

Sevgiliye Etkileyici Sözler
⏩ Hayatım boyunca hiçbir şeyden bu kadar emin olmamıştım. Ancak gözlerinin içine baktığımda sonsuzluğa bir kez daha inanıyorum. Seni Seviyorum.

⏩ Gerçekleşmiş bir rüya gibisin benim için. Sanki birazdan sabah alarmı çalacak, güneş dolduracak odamın içini. İşte bu yüzden gözlerimi kapatıp sarılıyorum sana her defasında. Asla uyanmak istemediğim rüyama sığınıyorum her defasında.

⏩ Adın öylesine derin kazınmış ki kalbime, her nefeste seni anıyorum. Kaç yıl yaşarsam yaşayım, sonsuza dek kalbimi ısıtacak bu sevdanın başladığı o anı, gözlerimin içine ilk kez bakışını asla unutmayacağıma söz veriyorum sevgilim.

⏩ Kendi kendime konuşurken her şey yolunda ama seninle baş başa kalınca, senin için hazırladığım onca cümle gökyüzüne uçuyor. Heyecandan elim, ayağım birbirine dolanıyor. Ama şunu bil sevgilim, bir çiçek nasıl muhtaçsa güneşe, ben de senin gül yüzüne öyle muhtacım…

⏩ Seninle tüm mevsimleri yaşamak istiyorum, tüm yolları yürümek, bütün çiçekleri koklamak. Dünyanın en lezzetli yemeklerini yemek istiyorum seninle birlikte, tüm denizlerde yüzmek istiyorum. İçinde senin olmadığın tek bir anı bile yaşamak istemiyorum.

⏩ Dinlediğim en güzel şarkı: iki dudağının arasından süzülen adım, sevgilim. Sesinde Nazım’ın Piraye’si; Kafka’nın Milena’sı var. Bıkmadan, usanmadan bir ömür seni dinlemek istiyorum.

Çok Satanlar >> Kadınlara Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgiliye Aşk Sözleri
⏩ Seninle her mevsim çiçek bahar. Yürüdüğün yollar hep çiçek. Bu şehir güzelse eğer, sen içinde yaşadığın içindir. Bu adam mutluysa eğer, sen sevdiğin içindir.

⏩ Belki Mecnun gibi çöllere düşemem ya da Ferhat gibi dağları delemem senin için. Ama sadık kalbimle seni canımdan bile çok sevebilirim bir tanem.

⏩ İnsanlar birbirlerini en iyi yolda tanırlarmış. Sen ki benim yol arkadaşım, en büyük yoldaşım, aşkım… Sen yanımdayken geri kalan her şey teferruat benim için. İyi ki varsın.

⏩ Seni her görüşümde ilk kez görüyor gibi heyecan kaplarken kalbimi, her ayrılık içimden bir parça koparıyor. Öyle güzel seviyorsun ki beni, bazen kendi kendimi bile kıskanıyorum.

⏩ Elinin değdiği çöllerde şelaleler akıyor sevgilim. Seninleyken daha çok gülüyorum, herkesi daha çok seviyorum, hayatla daha iyi anlaşıyorum. Seninle ben daha bir güzel oluyorum.

⏩ Yarının ötesinde, bugünümde ve sonsuzluğumda yanımdasın. Her zaman en iyi arkadaşım, sevgilim ve sonsuza kadar ruh eşim olarak kalacaksın.

⏩ Hayatta her şeyin onunla anlam bulduğunu farkettiğinizde, ona en güzel sözleri söylemek, en anlamlı mesajları göndermek istersiniz. Sadece etkilemek veya ilgisini çekmenin ötesinde ne denli derin hisleriniz olduğunu anlatacak kelimeleri bulmakta zorluk çektiğiniz zamanlar olur.

⏩ Sevgiliniz yanınızdayken anlamlı, kısa güzel sözlerle sebepsiz mutlu etmek istersiniz..
Çok uzaktayken duyduğunuz özlemle, sevgiliye uzun ve anlamlı güzel sözler söylemek gelir hep içinizden..

⏩ Telefonla arayıp sesini duyamadığınız anlarda bile kısa bir mesajla biricik sevgilinize güzel bir kaç kelam etmek istersiniz..

⏩ Dünyanın her yerinde bunun adı “aşk” olarak isimlendirilir. En büyük mutlulukların kaynağıdır. Birbirini seven iki kişinin sürekli güzel sözler söyleme isteğini pekiştiren de bu duygudur.

⏩ Sen benim için yeni doğan güneş gibisin… Seninle başladığım her gün aydınlanıyor, seninle birlikte çok mutlu oluyorum. İyi ki varsın…

⏩ Beni öp. Kavga edersek ve çözmek istersen…

⏩ Seni düşünmeyi bırakmak mı? Dünyadaki en zor görev… Çünkü sen her zaman aklımdasın sevgilim.

⏩ Ben, güzel olan her şeyin farkına seninle birlikte vardım sevgilim. Varlığımı sen değiştirdin, iyi ki varsın!

⏩ Kalp atışlarını duyabileceğim mesafeden uzaksam sana, hiç mutlu değilim… Her zaman yakın olmalıyım sana, kalbinin sesini her zaman duymak için.

⏩ “Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni, Önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak” demiş ya bir şiirinde Cemal Süreya; ben de işte seni öyle seviyorum sevgilim!

⏩ Gördüğüm en güzel yüz, senin yüzün. Hissettiğim en güzel aşk, sana duyduğum. En güzel hediyem, sensin. Hep yanımda kal.

⏩ Bütün yollar sana çıkıyor sevgilim. Okuduğum kitapta sen, izlediğim dizide sen, yürüdüğüm yollarda sen; güneş açsa sen, yağmur yağsa sen… Bütün yollar sana çıkıyor sevgilim, çünkü dünyam senin üzerine kurulu.
⏩ Saatlerdir, ne kadar harika olduğunu düşünüyorum. Bunu senin de bilmen gerektiğini düşündüm.

⏩ Birine karşı böyle hislerim olacağını hiç düşünmemiştim. Ama sonra sen çıktın karşıma. Beni, ruh eşinin gerçek olduğuna inandırdın. Biriciğim benim.

⏩ Hayatımın her gününde, her saatinde, her dakikasında kalbim senin adınla çarpıyor.

⏩ Gözlerime baktığında beni orada bulacaksın. Ama kalbimi baktığında, kendini bulacaksın.

⏩ Muhteşem yüzünü her gördüğümde, eşsiz gözlerine her baktığımda sana daha çok aşık oluyorum. Ve birlikte olduğumuzu bilmek, dünyada cenneti yaşamak gibi geliyor.

⏩ Seninle konuşmak, seninle gülmek, seninle büyümek… Hayattan keyif almamı sağlayan şeyler bunlar. İyi ki varsın!

⏩ Sen hayatıma girmeden önce midede kelebekler uçuşması ne demek bilmiyorun. Şimdi sayende, bunu her gün yaşıyorum!

⏩ Sen benim diğer yarım, tamamlayıcımsın. Sensizken kayboluyorum. İyi ki varsın hayat arkadaşım, her şeyim.

⏩ Dünyadaki en sevdiğim şeyi sorsalar tek bir cevap verirdim: SEN!

⏩ Öyle bir gülümsemen var ki dünyamı aydınlatıyor!

⏩ Seni sevmekle nefes almak arasında bir seçim yapmam gerekseydi; son nefesimi, sadece seni sevdiğimi söylemek için kullanırdım. İyi ki varsın hayatımın anlamı.

⏩ Seninle tanıştığım gün, eksik olduğunu bilmediğim parçamı buldum. Seni, bu ilişkiyi ve ortaya çıkardığın iyi tarafımı çok seviyorum.

⏩ İnsanlar kimsenin mükemmel olmadığını söylüyorsa seni tanımamışlar demektir.

⏩ Seninleyken dünyanın en güçlü adamı gibi hissediyorum. Senin sayende ilhamla doluyum. Bana öyle duygular hissettiriyorsun ki bunun hiç bitmemesini diliyorum.

⏩ Varlığın, hayattaki her şeyden daha önemli benim için. Yaptığım her şeyi senden ilham alıyorum. Uyumadan önce her gece seni düşünüyorum. Sen, iyi ki varsın!

⏩ Sadece var olmakla bile beni dünyanın eeen mutlu insanı yapıyorsun. Seninleyken çok mutluyum sevgilim, hep benimle kal.

⏩ Bana aşk şiirleri yazmam için ilham veriyorsun. Artık senin sayende aşkın ve sevginin ne olduğunu daha iyi biliyorum. Seni çok ama çok seviyorum. Hayatımın anlamı.

⏩ Hayatımda sen yokken karanlık ve hiç bitmeyen bir yolda yürüyormuş gibi hissediyorum. Sen geldin, yoluma ışık oldun. İyi ki geldin sevgilim, hiç gitme.

⏩ Sana kalbimi verirken yaşadığım sürece senin kalbini asla kırmayacağıma da söz veriyorum.

⏩ Milyonlarca insan arasından sevmek için beni seçtiğin için ne kadar şanslıyım bir bilsen… İyi ki varsın sevgilim.

⏩ Bir gün kayan bir yıldız gördüğümde gerçek aşkı bulmayı dilediğimi hatırlıyorum. Şimdi ise seninle birlikte hayal ettiğimden de güzel bir aşk yaşıyorum. Benim büyülü yıldızım.

⏩ Sana dünyaları veremesem de; kalbimi, ruhumu ve tüm hayatımı ayaklarının altına seriyorum. Sen benim her şeyimsin.

⏩ Sen benim her şeyimsin çiçeğim. Yüzünü uzun uzun incelemek, tüm hatlarını ezberlemek, nefesin olmak istiyorum.

⏩ Benim birincil ve en önemli görevim; sana bu dünyadaki en güzel ve özel kadın olduğunu hissettirmek, yüzünü her zaman güldürmek.

⏩ Senin yüzüne her baktığımda aşkın ne kadar gerçek bir his olduğunu daha iyi anlıyorum. Sen her gülümsediğinde seni daha çok seviyorum. Seninle tanıştığım gün, hayatımın en mutlu günüydü canım benim!

⏩ Şairin acıya, çiçeklerin yağmura, gecenin gündüze ihtiyacı olduğu gibi benim de sana ihtiyacım var. Yaşamak güzel ama sensizken hiçbir şey tam değil. Seni çok seviyorum.

⏩ Nefes almamın sebebi sensin. Sen benim her şeyimsin.

⏩ Aşkın benim için ne anlama geldiğini sorsalar tek bir cevabım var: Sen!

⏩ Sana olan aşkım asla ve asla bitmeyecek; ebedi, durdurulamaz, değiştirilemez…

⏩ Aşkın bir rüyaysa eğer uyanmak istemiyorum. Yoksa bütün dünyam bir kabusa dönecek.

⏩ Kelimeler, sana olan sevgimi anlatmaya yetmiyor. Senin yanında hissettiklerimse eşsiz. Seni çok seviyorum.

⏩ Senin yanından ayrıldıktan sonra seni görünceye kadar dakikaları sayıyorum.

⏩ Hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istediğimi hatırladığımda seni özlemeye başlıyorum. Çünkü hayatımın geri kalanının şimdiden gelmesini istiyorum.

⏩ Seninleyken daha iyi bir insanım. Sen yanımda yokkense beni dönüştürdüğün bu iyi kişinin sadece yarısıyım. İyi ki varsın, iyi ki benimlesin.

⏩ Her sabah senin için uyanıp her gece ertesi gün seni göreceğimi bilerek yatıyorum. Sen olmasan hiçbirinin anlamı olmaz. Sen dünyadaki tüm iyi şeylere değersin.

⏩ Seni çok özledim sevgilim. Tek düşünebildiğim sana sımsıkı sarılmak. Bu olduğunda da dünyanın en şanslı insanı olacağım.

⏩ Sadece seni sevdiğimi, sana her zaman inandığımı, senin için her zaman burada olduğumu sana söylemek istedim. İyi ki varsın.

⏩ Hayatımdaki en büyük mutluluk, senin gülüşün. Senin güldüğünü görmek, yeniden doğmak gibi.

⏩ Her sabah güne güzel başlamak için motivasyona ihtiyaç vardır; benim bu hayattaki motivasyonum da sensin.

⏩ Belki hayattaki pek çok şeyden emin değilim ama sana olan sevgimden sonsuza kadar eminim.

⏩ Belki farkında değilsin ama hayatımı güzelleştiren, hayatımı değiştiren milyonlarca şey yapıyorsun.

⏩ Sen hayatımdaki en güzel hediyesin. Tek isteğim, sonsuza kadar seninle birlikte olup hayatı doyasıya yaşamak.

Kararsız Kalanlar İçin >> Sevgililer Günü Hediye Setleri

One Reply to “Sevgiliye güzel sözler”

Bir Cevap Yazın