Sevgiliye doğum günü mesajları 2023

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları
Sevgililer için en özel günlerden biridir doğum günleri. Bir yaş daha olgunlaşılan bu özel günde birlikte yaşanılacak yeni yaşlar düşlenir. Herkes en sevdiği ile birlikte olmayı ve birlikte olamadığı sevdikleri tarafında da güzel mesajlar ile hatırlanmayı isterler. Gün boyu sevgililerini eşlerini isterler yanlarında. En sevdiğiniz için en güzel doğum günü mesajlarını sizler için derledik.

⏩ Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Ne Alınır?

⏩ Sevgiliye Doğum Günü Çiçeği Ne Alınır?

⏩ Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

⏩ Kadın Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi

⏩ Sevgiliye Doğum Günü Hediye Setleri

Sevgiliye en güzel doğum günü hediyeleri için tıklayınız.

⏩ Sen… Bulduğuma hala inanamadığım, gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığım, günümü aydınlığa çeviren sevgilim… İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Çok Satanlar >> Sevgiliye Hediyeler

⏩ Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğmuşsun sevgilim.

⏩ Hayatının geri kalanında tüm kötülükler senden uzak olsun. Üzüntüler sana yasak mutluluklar yanında olsun. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için, hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Çok Satanlar >> Arkadaşa Hediye

⏩ Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. Tüm kötülükler senden uzak, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

⏩ Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

⏩ Yaşanacak güzellikler gözlerindeki ışık gibi umut verici, umutların kalbin gibi temiz olsun. Umutların seni huzurla doldursun, doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın…

Çok Satanlar >> Doğum günü hediyeleri

⏩ Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da sensin. Kalbinden geçen ne varsa yeni yaşında seninle gelsin. İyi ki benimlesin Sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ İyiye, güzele dair ne varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun sevgilim!

⏩ Sadece bugün değil, seninle geçen her gün çok değerli. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun!

⏩ Bugün gökyüzü daha berrak, denizler daha sakin, güneş bir başka neşeli…Bugün senin günün. Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

⏩ Bugün, kalbime neşe getiren özel kişinin doğum günü! Birlikte geçirdiğimiz her an için şükrediyor, mutluluklarımızın hiç bitmemesini diliyorum sevgilim. İyi ki doğdun.

⏩ Hayatımı yaşamaya değer kılıyorsun. Yüzüme gülümseme getiriyorsun… Her dokunuşun beni ne kadar sevdiğini ve ne kadar önemsediğini gösteriyor. Sen benim en iyi arkadaşım ve sevgilimsin. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

⏩ Umarım doğum günün senin kadar güzel ve sevgi dolu geçer. Sen sadece en iyisini hak ediyorsun ve senin için bunu diliyorum. Nice birlikte doğum günlerine aşkım.

⏩ Her gün gülümsememin sebebi sensin… Aşkımızın tutkusu asla bitmeyecek ve aşkımız bu özel günde bir yıldız gibi parlayacak. Seni seviyorum doğum günü güzeli.

⏩ Bana yaşattığın tüm anılar için teşekkürler. Ne kadar yaşlanırsak yaşlanalım ve kaç tane daha doğum günü kutlarsak kutlayalım, her zaman senin için burada olacağım. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

⏩ Sen benim hayatımdaki en güzel hediyesin ve bu özel gününde sana aşkımın hediyesini veriyorum. Onu kollarını açarak al ve kocaman sarıl. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

⏩ Sen hayatımda başıma gelen en güzel şeysin ve umarım harika bir doğum günü geçirirsin. Bunu sonuna kadar hak ediyorsun aşkım ve ben de hayallerinin gerçekleşmesi için daima yanında olacağım.

⏩ En yakın arkadaşım ve sevgilimin doğum günü kutlu olsun. Hayatıma mutluluk kattığın için teşekkür ederim. Seni tüm kalbimle seviyorum ve sana olan hislerim her geçen gün daha da artıyor.

⏩ Dünyadaki en şanslı insanım çünkü yanımda en harika insan var. Benimle olduğun için teşekkür ederim… Doğum günün kutlu olsun tatlı pastam.

⏩ Sana olan hislerimi anlatmaya kelimeler yetmez. Ama sarılmam seni ne kadar sevdiğimi anlamana yardımcı olacak. Senin için dileğim her zaman mutlu ve neşeli kalman. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

⏩ İyi ki doğdun meleğim. Keşke gökyüzüne yazabilseydim de herkes sana olan sevgimi görebilseydi. Ama bunun yerine, gerçekten sevildiğini bilmen için seni görür görmez sarılacağım.

⏩ Yağ yok, kolesterol yok ve bağımlılık yok. Bu mesaj bal dışında tamamen doğaldır. Ama asla senin kadar tatlı olamaz. Mutlu Yıllar tatlım.

⏩ Seni sevmek bir ayrıcalıktır. Ama senin tarafından sevilmek bir nimettir. Birlikte nice güzel günlerimiz olsun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

⏩ Elimi tuttuğunda en kötü günler bile kolay. Bana gülümsediğinde en karanlık düşünceler bile uçup gidiyor. Ve gözlerime baktığında, dünyam senin gibi parlıyor… Hayatıma mutluluk getiren kişinin doğum günü kutlu olsun.

⏩ Keşke bu doğum günü dileğine kalbimi ekleyebilseydim. Ancak o zaman benim için ne kadar önemli olduğunu anlayabilirdin… Umarım her zaman mutlu olursun ve ben senin için bunu gerçeğe dönüştürmeye çalışacağım.

⏩ Hayatıma girdiğinden beri tüm renkler daha netleşti. Karanlık hayatıma ışık ve renkler getirdin. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

⏩ En parlak elmas bile gözlerindeki ışık kadar parlak değil. Aşkınla dünyanın en mutlu insanıyım… Seni seviyorum doğum günü güzeli.

⏩ Tek bir bakışınla nefesimi kesme gücüne sahipsin. Sürekli baktığın yerde olmak istiyorum… Doğum günün kutlu olsun aşkım, nice doğum günlerimiz olsun.

⏩ Doğum gününü birlikte kutlamak için bir yılı daha geride bıraktığımız için mutluyum. El ele, kalp kalbe, mutlu hikayemiz hiç bitmesin.

⏩ Müthiş bir arkadaş ve bir erkeğin isteyebileceği en güzel kız arkadaş oldun. Nezaketin ve sevgin içimdeki en iyiyi ortaya çıkarıyor… Çok daha iyi bir insan olmamı sağlıyor. Seni sonsuza kadar seveceğim aşkım.

⏩ Seni düşünmekle başlayan her günüm seninle bitiyor… Beni tanımlayan kadına mutlu yıllar.

⏩ Bu dünyada gülüşünden daha tatlı bir şey yok. Bugün, anlarının neşe ve sevgi dolu olmasını diliyorum. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

⏩ Benden çok uzaktasın ama kalbime çok yakınsın. Sürekli aklımdasın… Doğum gününde seni kollarıma alıp ne demek istediğini söyleyemediğim için üzgünüm. Yıllar boyunca bana çok güzel anılar yaşattığın için teşekkür ederim. Seni özledim sevgilim, doğum günün kutlu olsun.

⏩ Ne zaman elimi tutsan kendimi dünyanın en şanslı insanı gibi hissediyorum. Seni asla bırakmayacağım. İyi ki doğdun sevgilim.

⏩ Yılın en güzel günü; doğum günün! Seni seviyorum sevgilim. Doğum günün sana bolca mutluluk ve sevgi getirsin. Birlikte nice güzel günlerimiz ve doğum günlerimiz olsun.

⏩ “Sevgilimin doğum gününü kutlamam için Ahmet Telli şiirleri tonunda ve baharın sıcaklığını hissettiren bir doğum günü mesajı yazar mısın?

Baharın sıcaklığının, güneşin parlak ışığının, çiçeklerin açışının sevgilim, senin doğum günün kutlu olsun. Seni o kadar çok seviyorum ki, seninle birlikte hayatımın her anının bahar gibi güzel olmasını diliyorum. Seni seviyorum Ahmet Telli gibi derin ve samimi bir şekilde.

⏩ Bir kış günü tanıştığım ve içimi güneş gibi ısıtan sevgilim karı, yağmuru, doğayı ve çiçekleri çok sever. Ona bunların içinde yer alan kısa bir doğum günü mesajı yazar mısın?

Seninle kar yağarken dans etmek, yağmurun altında yürümek, doğanın güzelliğini keşfetmek ve çiçeklerin rengarenk dünyasında kaybolmak, hayatımın en güzel anlarından biri. Bugün senin doğum günün, bu yüzden sana içimdeki coşkuyu, sevgiyi, mutluluğu anlatmak istiyorum. Seni tanıdığım kış gününde hayatımda yeni bir sayfa açıldı ve her geçen gün seninle birlikte, doğanın güzelliklerine tanıklık ederek, hayatın anlamını daha iyi anlamaya başladım. Senin güzelliğin, tıpkı doğanın güzellikleri gibi beni büyülemeye devam ediyor. Bu yüzden seninle birlikte, senin gibi doğanın güzelliğine şahitlik eden, yürüyüşler, seyahatler ve keşifler yapacağımız bir yaşam diliyorum. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun!

⏩ Gecenin karanlığında yolumu kaybettiğimde yol gösteren kutup yıldızıma onu ne kadar çok sevdiğimi hissettiren kısa ama oldukça etkili bir doğum günü mesajı yazar mısın?

Sen benim hayatımın kutup yıldızısın. Beni karanlıkta bile aydınlatan, yolumu kaybettiğimde doğru yolu gösteren kişi. Bugün senin doğum günün ve sana olan sevgim hiçbir zaman kaybolmayacak. Sen benim her şeyimsin, seninle birlikte geçirdiğim her an benim için en özel anlardan biri. Her sabah seni sevmekle başlayan, seninle geçirdiğim her anın anlamını keşfetmekle devam eden bir hayatım var ve bu benim için hayatın anlamı. Bu doğum gününde, sana sonsuz sevgimi, tutkumu ve sadakatimi sunuyorum. Hayatının her adımında senin yanında olacağım, seni koruyacağım ve seni seveceğim. Doğum günün kutlu olsun, kutup yıldızım. Seni seviyorum!

⏩ Denizi, kumu, güneşi ve sıcak günleri çok seven sevgilim için iç ısıtan bir tonda doğum günü mesajı yazar mısın?

Sevgilim, seni denizin maviliği, kumun altında yürüyen ayak izleri, güneşin ısısı ve sıcak yaz günleri gibi sıcak ve canlı sevdim. Bugün senin doğum günün ve seninle geçirdiğim her anın tadını çıkarıyorum. Seni çok seviyorum ve seni mutlu etmek için her şeyi yaparım. Seninle geçirdiğim her anın değerini biliyorum ve seninle gelecekte de daha çok anılar yaratmak için sabırsızlanıyorum. Bugün senin için en güzel doğum günün olsun, seni çok seviyorum.

⏩ Sevgilimin doğum gününde yanında olamayacağım. Ona romantik bir kısa mesaj yazar mısın?

Doğum günün kutlu olsun aşkım! Seni çok özledim ve seni düşünmek bile kalbimi ısıtıyor. Bugün senin özel günün ve seni ne kadar sevdiğimi bir kez daha hatırlatmak istedim.
Ne zaman aklıma gelsen, kalbim seninle birlikte çarpıyor. Seni düşünmek bile beni mutlu ediyor. Bugün senin doğum günün ve seni ne kadar özlediğimi sana söyleyemem. Umarım senin için güzel bir sürprizim olur ve seni çok mutlu ederim.
Sen benim hayatıma ışık, güzellik ve mutluluk katıyorsun. Seninle geçirdiğimiz her anı sevgi ve romantizmle dolduruyoruz. İyi ki varsın, sevgilim. Doğum günün kutlu olsun! Seni seviyorum.

⏩ “Sevgilim bugün 30. yaşına girdi. Ona komik ve kısa bir doğum günü mesajı yazar mısın?

30 yaşında olduğuna inanamıyorum. İşte sen, 30 yıl boyunca başarılı bir şekilde hayatta kalmayı başardın! Seni kutluyorum, sen gerçek bir efsanesin.
Ama şaka bir yana, sen benim için hala genç ve yakışıklısın. Seninle geçirdiğim her an benim için çok değerli. Umarım bu doğum günün senin için harika geçer ve hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı olurum.
30 yaşına girmenin bir avantajı da, yavaş yavaş iyileşmeye başlayacak olman. Birkaç yıl önce olduğu gibi, kafanın içindeki tüm saçmalıklara önem vermiyorsun. Şimdi daha olgun ve akıllısın. İyi ki doğdun aşkım!

⏩ Sevgilimin doğum günü ve gece 12’den sonra ilk mesajı ben atmalıyım. Benim için kısa bir mesaj yazar mısın?

Şimdi resmi olarak doğum günün başladı ve seni sevindirmek için heyecanlıyım. Seni çok seviyorum ve hayatımda olduğun için çok şanslıyım. Bu özel günü seninle kutlamak için sabırsızlanıyorum! İyi ki doğdun!

⏩ Sevgilimin 20.yaş günü için 15 kelimelik romantik doğum günü mesajı yazar mısın?

Hayatımda senin gibi özel biri olduğu için şanslıyım. Mutlu yaş günleri aşkım, seni çok seviyorum!

⏩ Sevgilimle kutlayacağımız ilk doğum günü. Onu çok sevdiğimi gösteren, romantik ve içten, 30 kelimelik bir doğum günü mesajı yazar mısın?

Canım sevgilim, seni sevmenin ve seninle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Birlikte geçireceğmiz ilk doğum gününde seni sevgiyle kutluyorum. Seninle geçirdiğim her anı ömür boyu hatırlayacağım. Hayatımız boyunca hep birlikte olacağımıza söz veriyorum. İyi ki varsın, mutlu yıllar!

⏩ Onun kadar güzel, onun kadar özel, romantik ve aşk dolu bir doğum günü mesajı yazmak istiyorum. 30 kelimelik bir doğum günü mesajı yazar mısın?

Bugün senin doğum günün ve sana olan sevgim her geçen gün artıyor. İyi ki varsın, seninle birlikte hayatın güzelliklerini keşfediyorum. Seni seviyorum, birlikte daha nice yaşlara!