Kişiye Özel Hediyelik

Kişiye Özel Hediyelik

Çiçekli Hediye bünyesinde yer alan kişiye özel hediyelik ürünlerle sevdiklerinize kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Objeler üzerine dilediğiniz yazı ve fotoğrafları ekleyerek hediyelik ürünü kişiye özel formata getirebilirsiniz. Modern teknikler kullanılarak hazır hale getirilen dayanıklı ürünler zarif ve estetik görünümleri bir yana, kolay kolay aşınmayan yapıları ile de ilgi çekiyor. Kişiselleştirilebilir aksesuarların çeşitleri, kullanım amaçları, dizaynları, boyutları, fiyatları, kullanım alanları değişkenlik gösteriyor. Sevdiklerinize farklı ve özgün bir hediye vermek niyetindeyseniz, özel günler için ya da bir günü özel kılmak için tasarlanan ürünleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Dekoratif objelerden giyilebilir aksesuarlara, özel setlerden ergonomik tasarımlara değin geniş bir ürün listesi sizleri bekliyor.

Kişiye Özel Dekoratif Objeler

Sizin için anlamlı yazınsal ve görsel içerikleri seçtiğiniz dekoratif ürünler üzerinde görmeyi istemez misiniz? Özel baskı teknikleri ile işlenerek hazır hale getirilen dekorasyon nesneleri de çeşitlilik arz ediyor. Örneğin abajur, biblo, çerçeve, saksı, tabak, resim albümü, saat, tabela gibi eşyalar üzerine dilediğiniz içeriklerin basılmasını sağlayabilirsiniz. Tercih edilen nesnelerin boyutları, ana materyalleri, renkleri, kalıpları, temaları modelden modele değişkenlik gösteriyor. Ahşap, plastik, cam, mukavva gibi materyallerin mukavemetleri dikkate alındıktan sonra uygun olan teknikle baskılama işlemi gerçekleştiriliyor. Yazılı seriler bir yana, kişiye özel fotoğraflı ürünler de son yılların rağbet görenlerinden.

Ürünler özel taşıma ve destek aksesuarları ile birlikte satışa sunulabildiği gibi tek parçadan da oluşabiliyor. Ayrıca hediyelik aksesuarların sergilenme alanlarını belirleme özgürlüğüne de sahipsiniz. Kimi modeller hem duvarda hem de düz yüzeyde kullanıma uygun bir yapı çiziyor. Örneğin masa üstü, kitaplık, vitrin gibi alanlara konumlandırılabilenler de duvara monte edilebilir olanlar da bulunabiliyor.

Özel Günleri Unutulmaz Kılın
Anneler Günü, Babalar Günü ve doğum günü gibi özel anlarda hediye etmek üzere tasarlanan ürünler sevgiyi ifade etmenin farklı ve kalıcı yöntemlerinden biridir. Kişiye özel setler ve kişiye özel bardaklar en fazla dikkat çekenler arasında yer alıyor. Bardaklar arasından dilediğiniz boyut, renk ve kalıpta olanı seçin ve istediğiniz içerik yüzeye baskı yöntemi ile eklensin. Yüzeye işlenen fotoğrafın ısı ile temas sonucu görünür olduğu sihirli kupa bardakları tercih edebileceğiniz gibi sevgililer günü temalı bardaklar da tasarlatabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler üzerine unvan, sevgi sözcüğü, kalpli şablon, mizahi içerik, edebi cümle ekleyebilirsiniz.

Kişiye özel hediyeliklerde tasarım stilini de kullanıcı belirliyor. Zevkinize göre sade, gösterişli, hareketli, tek renkli, renk kombinasyonlu, minimal vb. dizaynlar oluşturmanız mümkün. Kelimelerin okunur ve görsellerin dikkat çekici olması konusunda gerekli yönlendirmeler de sizlere sağlanıyor. Eskime ve aşınma olmadan uzun süre muhafaza etme noktasında dijital baskının kaliteli olması gerektiğini unutmayın. Son teknolojili baskı teknikleri ile imal edilen, silinmez özellikli ve özel koruma kaplamalı modeller Çiçekli Hediye’de!

Giyilebilir, Mobil Aksesuarları Kişiselleştirin

Kişiye özel aksesuarlar sizlere son derece geniş bir ürün listesi sunuyor. Aksesuarların üzerine hangi font ile yazı yazılacağını, hangi fotoğrafın ekleneceğini, nesnelerin hangi alanına baskılama ya da işleme tekniği uygulanacağını siz belirleyin. Püskülüne isim baş harfleri ekletebileceğiniz tespihleri düşünebilir ya da yüzeyine isim yazdırabileceğiniz dokunmatik çakmak modellerine yönelebilirsiniz. Cüzdanlar, dolma kalemler, kemerler, saatler, yaka iğneleri, kol düğmeleri, anahtarlıklar, kolyeler, bileklikler hem tekil olarak hem de özel setler içerisinde sizlere ulaşıyor.

Satın alınan ürünün özel muhafaza kutularını da kişiselleştirebilirsiniz. Kutuların iç alanına ya da dış yüzeyine isim soy isim, özlü söz yazdırarak hediyelik aksesuarın estetik, zarif ve güçlü bir imaj oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Çiçekli Hediye kişiye özel hediyelik ürün yelpazesi ile taleplerinizi en iyi şekilde karşılıyor. Ürünleri inceleyin, sepete ekleyin ve güvenli alışveriş konforu ile satın alarak sevdiklerinize hediye etmenin ayrıcalığını yaşayın!

Fotoğraflı Kişiye Özel Hediyelik Fikirleri Nelerdir?

Kişiye Özel Hediyelik Ürünleri Seçerken Dikkat Edilecek Detaylar Nelerdir?

Uygun Fiyatlı Kişiye Özel Hediyelikler Nelerdir?

50 TL Altı Hediyelik Önerileri

Çiçekli Heeiye’de en uygun fiyatlar ile kişiye özel hediye seçenekleri bulabilir bütçenize ve zevkinize en uygun olanları tercih ederek siparişinizi verebilirsiniz.

One Reply to “Kişiye Özel Hediyelik”

Bir Cevap Yazın