Bebek mevlüdü hazırlıkları

Bebek mevlüdü hazırlıkları

Bebeğin doğumundan sonra yapılan bebek mevlütü Gelenek haline gelmiştir. Genellikle bebeğin doğumundan 40 gün sonra yapılır. Anne adayının doğum yapmasından sonra hem bebek görmek isteyenler hem de bebek için okutulan duada bulunmak isteyenler bebek mevludüne katılırlar.

Genellikle evde yapılan mevlit için hazırlıklar günler öncesinden başlar. Bebek Mevliti hazırlıkları yapan aileler için hazırladığımız hediye seceneklerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Bebek mevlüdü hediyelikleri bebek mevlüdünde gelen misafirlere verilen küçük şirin hediyelerden oluşur.

Ürün incelemesi için Hediyelik sabun linkini tıklayabilirsiniz. Kutulu sabunlar mevlüt hediyelikleri arasında ençok tercih edilen hediyelikler arasındadır.

Bebek mevlütü hediyelikleri

Bebek mevlitinize gelecek misafirlere bebeğinizi ve sizi hatırlatacak küçük hediyeler vermek adettendir. Mevlit hediyelikleri verilirken, günümüzde hediyelik eşya sektörünün gelişmesiyle birbirinden şirin bebek mevlüdü hediyeleri  (40 mevlüdü hediyeleri) ailelere bu konuda geniş seçenekler sunuyor. Kokulu sabunlardan ve taşlardan yapılmış objeler, içi kahve çekirdekleri dolu minik şişeler, isim etiketli sabunlar, çerçeveler, kavanozda hediyelik mevlüt şekerleri yanında mevlit hediye setlerinden oluşan seçeneklerden zevkinize ve bütçenize uygun şık seçimler yapabilirsiniz.